0532 383 0547Ankara Sincan

Ankara çim ekim

tarihinde Mustafa Yıldız tarafından gönderildi

Ankara çim ekimi 0541 577 32 37

Devamını okuyun →


Otomatik Bahçe Sulama

tarihinde İbrahim Yıldız tarafından gönderildi

Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri  Otomatik sulama gelişen teknolojinin tarım alanında en gözde sistemlerinden birisidir. Zaman ve su konusunda tasarrufun bukadar kolay olduğu bir dönem daha önce hiç olmamıştır.  Kullanım Alanları Otomatik sulama sistemi ticari tarım alanları, hobi alanları, iklimlendirme hatta balkon projelerinde bile boy gosterebilen son teknoloji harikası bir sistemdir. En büyük avantaji gün döngüsü içinde sürekli aynı aralıklarla sulama yapmasıdır. Bu avantaj bitkinin bir süre sonra nekadar su geleceğini ve hangi zamanda geleceğini bilmesini sağlar. Kendini buna göre ayarlayan bitki daha sağlıklı dolayısıyla daha verimli olur. Buda tarımsal faaliyetlerde, manzara alanları oluşturmakta bizlere istediğimiz sonucu en iyi şekilde verir....

Devamını okuyun →


Peyzaj

tarihinde İbrahim Yıldız tarafından gönderildi

Peyzaj ürünleri
 işe başlamaya karar verdiğinizde  bakmanız gereken ilk yerdir. Peyzaj ürünlerini bilir ve tanırsanız bir plan oluşturabilir kendi fikrinizin keyfini sürebilirsiniz. Bu nedenle bir peyzaj için gerekli tüm ürünleri parmaklarınızın ucuna taşıdık. Hem bütçesini, Hem işlevselliğini kendi plânınıza göre hazırlayabileceğiniz bir iş ortağınız olarak tanımlayalım kendimizi :) 

Devamını okuyun →


Çim Ekimi ve Bakım

tarihinde İbrahim Yıldız tarafından gönderildi

Çim alanlarda mutlaka otomatik sulama sistemini öneririz. Otomatik sulama sistemi suyu tanecikler halinde tepeden bırakarak toprağın derinlerine işlemesini sağlar. Tabi en büyük özellik otomatik olması belirli aralıklarla hiç aksatmadan sulama yaptığı için tohum düzenini sağlar ve aynı vakitleri bekler bir nevi antibiyotik gibi düşünebilir siniz aynı zaman aralığında su aldığından bitkileriniz sürekli sağlıklı ve canlı görünecektir. Çünkü düzenli beslenmiş olurlar.

Devamını okuyun →