0532 383 0547Peyzaj

tarihinde İbrahim Yıldız tarafından gönderildi

ANKARADA PEYZAJ BITKILERI VE PEYZAJ UYGULAMALARI 

İçerik

Peyzaj, TDK'ya göre -Kır resmi
 Bir yerin doğal görünüşü- Anlamına gelen peyzaj aslında son zamanlarda birçoğumuzun hayatının popüler bir yerinde. Hobi bahçemiz, Villa bahçemiz, Site bahçemiz derken herkesin gerek bütçe gerek görsellik olarak hepimizin gözüne ilişir oldu. Bu konuda bilinçli olmak isteyenler için genel olarak bilinçlendirmeye dayalı bir yazı yazmaya çalışacağım umarım biryerlerde işinize yarar. 

Peyzaj ürünleri, Peyzaj firmaları, peyzaj mimarlığı

TDK'nın da dediğine göre bir yerin doğal görünüşü olan peyzaj doğru yapıldığında aslında bir mânâda da doğaya olan borcumuzdur. Peki nasıl doğru yapacağız ? Yapılarımız bulunduğu doğaya, iklime, kır örtüsüne uygun ürünler seçerek gerçek mânâda bir peyzaj yapmış oluruz. 

Peyzaj mimarlığı Bu konuda yardım alabildiğimiz bir bilim dalı. İklime ve bitkiye dair pek bilginiz yoksa uzman peyzaj mimarı arkadaşlarımızla çalışmak için iletişime geçebilirsiniz. 

Peyzaj ürünleri işe başlamaya karar verdiğinizde  bakmanız gereken ilk yerdir. Peyzaj ürünlerini bilir ve tanırsanız bir plan oluşturabilir kendi fikrinizin keyfini sürebilirsiniz. Bu nedenle bir peyzaj için gerekli tüm ürünleri parmaklarınızın ucuna taşıdık. Hem bütçesini, Hem işlevselliğini kendi plânınıza göre hazırlayabileceğiniz bir iş ortağınız olarak tanımlayalım kendimizi :) 

Peyzaj mimarlığı, peyzaj ürünleri, ankara peyzaj

 

Bu tür alanlar oluşturmak temiz bir işlik ve doğru ürün  secimi ile herkesin yapabileceği bir iş. Arka bahçenizde sizin zevkinize göre tasarlanmış bir alan  güzel olmaz mı ? :) 

 

Peyzaj ürünleri, peyzaj mimarlığı, ankara peyzaj ürünleri,

Yada yöneticisi olduğunuz bir sitenin girişi bu şekilde görünse çok havalı olurdu...

 

Çit bitkisi, peyzaj ürünleri

Böyle bir bitki duvarını doğru bakımla ucuz miktarlara zaman içinde elde edebilirsiniz.

 

Ladin bitkisi, ladin çeşitleri

 

Bitki budama demek ağaç berberi demek gibi gelmiştir bize hep. Işte işinde başarılı bir ağaç berberinin eseri 

Ürünlerimizi inceleyip bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Güzel bahçelerde güzel günler dileriz.

2 yorum


  • Sağduyunuz ve yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz. Sitemiz henüz çok yeni bu alanda eksik ürünlerimizi müşteri isteğine göre depolayıp siteye ekleme yapıyoruz. Bulamadığınız ürünler için iletişim numaralarımızdan ulaşıp fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Saygılar

    cihazında EDİTÖR

  • Güzel örneklerle yazılmış bir yazı olmuş herşey çok açıklayıcı. Evimin bahçesine otomatik sulama sistemi yaptırmaya karar verdik. Anahtar teslim fiyat aldık ustalardan 200 m2 için 12 bin fiyat çıkardılar ozaman verdik tabi. Lakin şimdi en ufak birşey lazım olduğunda buradan bakarak fiyatı hakkında bilgi alıyorum gerekirse sipariş veriyorum. Tabi şu durumda eksikleri fazla ihtiyacim olan bir çok şey henüz satılmıyor onlarda eklenirse çok kapsamlı ve güzel bir yer olacak başarılar dilerim.

    cihazında Hüseyin

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın